Rated 1 out of 5 stars

Ak napisete slovo "Dobry", tak tento slovnik vam ako opravu doporuci: "Obry, Kobry, Hobry, Bobry a D obry". Podobne pre dalsie slova. Ano - niekedy aj nieco trafi. Ale kto je zvyknuty na Word, ci Google spell checker - nepochopi co ma toto byt. A to uz dlhe roky. Obvykle je zvykom vsetko vychvalit, hlavne ked je to zdarma. Ja napisem pravdu: Je to nepouzitelne a fakt nechapem, ako dlhe roky toto nikomu nevadi. (Dalsi slovnik je ascii, a dalsi - ten najmensi uz ani nie je podporovany)
----------------
K odpovedi autora.
1) "Tvrdiť že slovník je nepoužiteľný na základe jedného problému (a bez pochopenia problému) je naozaj "veľmi pravdivé"

Ja som predsa uviedol, že ide o problém ktorý sa prejavuje aj na iných slovách - a to veľmi často - s tým, že slovník sa občas trafí.
Mne je veľmi jasné, že ide o problém nekvality algoritmu dohľadávania alternatív, a aj keby som to nechápal, nič by to nemenilo na fakte že ten slovník dohľadáva správne alternatívy veľmi nekvalite. Je mi jedno, aké iné aplikácie tento slovník používajú - nekvalitný algoritmus je nekvalitný algoritmus.

Takže to čo ste napísal ako odpoveď je len znôška výhovoriek, a hlavná odpoveď je "proste to nechám tak nekvalitné, a okydám recenzenta".

This review is for a previous version of the add-on (2.4.2). 

Uvedený problém nie je problém rozšírenia/slovníku, ale enginu/knižnice (hunspell), ktorý používa mozilla/google/libreoffice a kopa ďalších programov a služieb.

Na strane slovníka nie je možnosť ovplyvniť, ako nájsť "najbližšie slovo" (resp. thunderbird zobrazí len prvých 5 slov). Ak zadáte "dobry", tak "dobrý" je hneď prvý návrh.

Tvrdiť že slovník je nepoužiteľný na základe jedného problému (a bez pochopenia problému) je naozaj "veľmi pravdivé". Primárna úloha je označiť slovo ako neznáme (chyba) a navrhnúť správnu opravu je rozšírená funkcionalita, ktorá nemusí fungovať na 100% v každom prípade.

Rozumieť je viac, ako schopnosť náhodne udierať do klávesnice.

Rated 5 out of 5 stars

Prečo nie je slovník aj v tomto zozname, prosím? https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/language-tools/

This review is for a previous version of the add-on (2.04.1). 

Rated 5 out of 5 stars

Use it frequently to write to my relatives in Slovakia. Excellent suggestions for misspelled words. The latest version rocks!!!

This review is for a previous version of the add-on (2.04.0). 

Rated 3 out of 5 stars

Works pretty well, but doesn't properly suggest words with diacritics as spelling corrections. For example, the one of the suggested corrections for "slavnostnch" should be "slávnostných", but it does not appear as a choice until "a" is changed to "á".

This review is for a previous version of the add-on (2.03.1). 

Rated 5 out of 5 stars

Cool! Very good that it works without diacritics too! Thanks!

This review is for a previous version of the add-on (0.6). 

Rated 5 out of 5 stars

Thanks!!!
It's very good, that there's also the version without diacritical marks!

This review is for a previous version of the add-on (0.6).