Mimar Robot

About me

Developer Information
Name Mimar Robot
Location İstanbul
Homepage http://www.mimarobot.com/ofis
User since March 29, 2016
Number of add-ons developed 1 theme
Average rating of developer's add-ons Not yet rated

In a little more detail...

Mimarlık ofisleri bölümü, Mimarobot’un en gelişmiş ve çok yönlü galerisidir. Bu galeri Mimarobot’un veritabanı Robotu ile tek vücut halinde çalışır. Galeriye kayıt yaparak listelenen ofisler, aynı zamanda Robotun öneri bankasına da kayıt olmuş olurlar ve Robot tarafından direkt olarak müşterilere önerilirler. Böylece mimarlık ofisleri kendi iş ve sosyal çevrelerinin dışında da, müşteri portföylerini genişletme şansını yakalamış olurlar. Galeri, kayıtlı üyelerine çeşitli interaktif fonksiyonlar ve avantajlar sunmaktadır: Ücretsiz hesap açmak, Kendi profilini oluşturmak, Ofis listelemek, Robot’un öneri veritabanında yer almak, Vitrin özelliği, Fotoğraf galerisi, Video eklemek, Duyurular yayınlamak ve takip etmek, Yorum yapmak ve puan vermek, Favori listesi oluşturmak, Ofisler ile iletişime geçebilmek, Şikayet bildirmek, Diğer sosyal paylaşım sitelerinde bağlantı paylaşmak, Mesaj almak ve göndermek, Detaylı arama yapabilmek, Yenilikleri takip edebilmek gibi pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.
Ofis sahibi mimarlar ofislerini galerinin veritabanına kendileri ekleyebilirler. Bu aşamada, ofis bilgilerini girerler, fotoğraf-video ekleyebilirler ve uzmanlık alanlarını tanımlarlar. Listeleme süresi katılımcı tarafından belirlenir. Ofisler hakkında verilen bilginin kontrolü, belirli aralıklarla Mimarobot tarafından yapıldığından, gerçeğe aykırı / yanıltıcı bilgi girişi yapan ofislerin kayıtları onaylanmamakta veya iptal edilmektedir. Listelenen her ofisin, seçtiği tarife süresine göre duyuru yayınlama hakkı bulunmaktadır. Vitrin tarifesi ise, ofise galerinin en üst kısmında yer açan ve bir ay için geçerli olan opsiyonel bir seçenektir.
Çalışacağı mimarlık ofisini belirlemek üzere Mimarobot’u kullanan ziyaretçiler de sitemizden pek çok şekilde faydalanabilir. Bir ofisin, önceden aldığı yorum ve puanları inceleyip, hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ya da, Mimarobot’un anasayfasından ulaşabileceğiniz, ‘Bana uygun mimarı arıyorum’ bölümünü kullanıp, Robotun kişiye ve duruma özel taramasından faydalanabilirsiniz. Veya dilerseniz seçeceğiniz kriterler doğrultusunda, aramanızı Ofisler galerisinden kendiniz de yapabilirsiniz. Mimarobot’un amacı, mimarını arayan kişi ve kurumların kendi kısıtlı çevrelerinin dışındaki ofislere de ulaşabilmelerini ve bilgi almalarını sağlamaktır. Daha geniş bir yelpazeden, daha bilinçli bir seçim yapacağınızdan risk oranınız da azalmış olur.

İnönü cad. no:14 kat:3 34437 İstanbul

0212 709 88 14

View all

Themes I've created

My Reviews

No add-on reviews yet.